esitleb
Paul Kerese mälestusfestival 2020
 
27. juuli. - 2. august 2020, Pärnu
 
Rahvusvaheline noorteturniir (27.07. - 31.07.)
Turniiril võivad osaleda kõik noored sünniaastaga 2002 ja nooremad, kelle FIDE tavamale reiting 01.07. 2020 seisuga on alla 2200. Mängitakse šveitsi süsteemis 7 vooru. Mõtlemisaeg on 1 tund 40-le käigule mõlemale vastasele ja 15 minutit partii lõpuni + 30 sekundit iga käigu sooritamiseks (alates 1. käigust).
voor: 7
1
Pedoson Georg Alek
2189
½ - ½
1861
Andrijashkin Denis
2
Raag Ardi
1724
5
1 - 0
1559
Kull Tormi
3
Nikitin Arseni EST
1688
4
½ - ½
1853
Golsta Madara
4
Blokhin Sofia
1786
4
0 - 1
4
2022
Aga Rihard
5
Kokk Karl Mattias
1492
4
1 - 0
4
1217
Haapsal Maria Ioan
6
Shadrina Eva
1275
0 - 1
1751
Olde Karl Erik
7
Smirnova Jekaterin
1445
1 - 0
3
1273
Dudakov Andrei
8
Mikko Rondo
1633
3
1 - 0
3
1019
Pritulina Nadezhda
9
Koosel Hans-Georg
1255
3
1 - 0
3
1347
Soovali Markus
10
Pallum Rasmus
1210
3
1 - 0
3
1318
Balder Ian Gregor
11
Schneider Uku
1081
3
1 - 0
3
1255
Karis Fredi
12
Luik Ott-Robert
1196
2
1 - 0
1327
Rebane Romet
13
Torkin Edward
0
2
0 - 1
2
1178
Karner Kert
14
Kuzmina Oleksandra
0
2
0 - 1
2
1168
Einmann Anette
15
Meidra Markus Hara
0
2
1 - 0
2
1011
Luik Elo-Mirtel
16
Mierina Lauma
1147
1 - 0
1
1093
Juhkental Juuta
17
Torkin Albert
0
0
0 - 1
0
Fadeev Justin Mich
voor: 6
1
Raag Ardi
1724
½ - ½
5
2189
Pedoson Georg Alek
2
Golsta Madara
1853
4
½ - ½
4
1861
Andrijashkin Denis
3
Kull Tormi
1559
4
½ - ½
1786
Blokhin Sofia
4
Shadrina Eva
1275
0 - 1
3
1688
Nikitin Arseni EST
5
Aga Rihard
2022
3
1 - 0
3
1255
Koosel Hans-Georg
6
Olde Karl Erik
1751
3
½ - ½
3
1445
Smirnova Jekaterin
7
Haapsal Maria Ioan
1217
3
1 - 0
3
1633
Mikko Rondo
8
Dudakov Andrei
1273
3
0 - 1
3
1492
Kokk Karl Mattias
9
Rebane Romet
1327
0 - 1
2
1210
Pallum Rasmus
10
Luik Ott-Robert
1196
2
0 - 1
2
1255
Karis Fredi
11
Karner Kert
1178
2
0 - 1
2
1081
Schneider Uku
12
Einmann Anette
1168
2
0 - 1
2
1019
Pritulina Nadezhda
13
Luik Elo-Mirtel
1011
2
0 - 1
2
1347
Soovali Markus
14
Balder Ian Gregor
1318
2
1 - 0
2
0
Kuzmina Oleksandra
15
Fadeev Justin Mich
0
1
½ - ½
1
1147
Mierina Lauma
16
Juhkental Juuta
1093
1
0 - 1
1
0
Torkin Edward
17
Meidra Markus Hara
0
1
1 - 0
0
0
Torkin Albert
 

Koduleht : Marek Kolk © 2020 | marek [punkt] kolk [ät] ut [punkt] ee